Comentarios recientes

Blake Crouch
I think this is my new favorite quote on this site

Cassandra Clare
"There is no pretending," Jace said with absolute clarity. "I love you and I will ...

Courtney E. Morgan
How many times have you seen someone you know walking down the hallway holding hands ...

Anders Thomas Jensen
Good quote. But there are punctuation issues

Satya Nadella
There are two commas back to back

Más

Citas

Agregar una nueva cita

Citas recientes - Mejores citas - Peor citas -

Fiodor Dostojewski - Zbrodnia i kara
Niekiedy spotykamy ludzi zupełnie nam obcych, którymi zaczynamy się interesować od pierwszego wejrzenia, jakoś raptownie, znienacka, za nim choć słowem się do nich odezwiemy.

Platon - Obrona Sokratesa
Odzywa się we mnie głos jakiś wewnętrzny, który, ilekroć się odzywa, odwodzi mię zawsze od tego, cokolwiek w danej chwili zamierzam czynić, sam jednak nie pobudza mię do niczego...

Platon - O miłości
Bo dobrze i pięknie zrobiona rzecz dobrą się staje; niedobrze zrobiona jest złą. Tak więc i kochanie, i Eros nie każdy jest piękny i uwielbienia wart, lecz ten tylko, co piękny rozpłomienia żar.

Adam von Fulda - O muzyce
Muzyka jest dwojaka: należąca do natury i należąca do sztuki. Muzyka należąca do natury jest muzyką świata i człowieka. Muzyką świata są dźwięki ciał nadniebiańskich, powstające z obrotu sfer, których harmonia jest niewątpliwa. Muzyka człowieka występuje w ciele i w duszy, w funkcjach życia i układzie człowieka, bo póki harmonia trwa, póty człowiek żyje, a umiera, gdy traci swą proporcję.

Johann Wolfgang von Goethe - Cierpienia młodego Wertera
Więc takim jest los człowieka, że czuje się szczęśliwym, póki nie dojdzie do rozumu, a potem musi go stracić, by na nowo pozyskać szczęście. Biedaku, jakże zazdroszczę ci twego obłędu i nieświadomości, w której żyjesz.

Richard Dawkins - Rozplatanie tęczy
Umrzemy i to czyni z nas szczęściarzy. Większość ludzi nigdy nie umrze, ponieważ nigdy się nie narodzi. Ludzi, którzy potencjalnie mogliby teraz być na moim miejscu, ale w rzeczywistości nigdy nie przyjdą na ten świat, jest zapewne więcej niż ziaren piasku na pustyni. Wśród owych nienarodzonych duchów są z pewnością poeci więksi od Keatsa i uczeni więksi od Newtona. Wiemy to, ponieważ liczba możliwych sekwencji ludzkiego DNA znacznie przewyższa liczbę ludzi rzeczywiście żyjących.

Albert Camus - Dżuma
Pytanie: co robić, by nie tracić czasu? Odpowiedź: doświadczać go w całej jego rozciągłości. Środki: spędzać dni w przedpokoju u dentysty na niewygodnym krześle; przesiadywać na balkonie w niedzielne popołudnie; słuchać wywiadu w języku, którego się nie rozumie; wybierać najdłuższe i najmniej wygodne marszruty kolejowe i jechać oczywiście na stojąco; stać w kolejce do okienka, gdzie sprzedają bilety do teatru, i nie wykupić biletu itd., itd.

Albert Camus - Upadek
Z przyjaźnią sprawa nie jest tak prosta. Długo, z trudem się ją zdobywa, ale kiedy już się przyjaźń posiadło, nie sposób się od niej uwolnić, trzeba stawić czoło. Nich pan przede wszystkim nie wierzy, że pańscy przyjaciele będą telefonować do pana co wieczór, jak powinni, by dowiedzieć się, czy nie jest to przypadkiem ten wieczór, kiedy postanowił pan popełnić samobójstwo, lub, bardziej po prostu, czy nie pragnie pan towarzystwa, jeśli nie ma pan ochoty wyjść z domu.

Bruno Schultz - Sklepy cynamonowe
Ale przede mną leżała jeszcze cała przyszłość. Jakiż bezmiar doświadczeń, eksperymentów, odkryć otwierał się teraz! Sekret życia, jego najistotniejsza tajemnica sprowadzona do tej prostszej, poręczniejszej i zabawkowej formy odsłaniała się tu nienasyconej ciekawości. Było to nad wyraz interesujące, mieć na własność taką odrobinkę życia, taką cząsteczkę wieczystej tajemnicy, w postaci tak zabawnej i nowej, budzącej nieskończoną ciekawość i respekt sekretny swą obcością, niespodzianą transpozycją.

Bruno Schultz - Sklepy cynamonowe
Ogromny słonecznik, wydźwignięty na potężnej łodydze i chory na elephantiasis, czekał w żółtej żałobie ostatnich, smutnych dni żywota, uginając się pod przerostem potwornej korpulencji. Ale naiwne przedmiejskie dzwonki i perkalikowe, niewybredne kwiatuszki stały bezradne w swych nakrochmalonych, różowych i białych koszulkach, bez zrozumienia dla wielkiej tragedii słonecznika.

Fryderyk Chopin
Moje zdrowie nędzne. Wesoły jestem zewnątrz, szczególnie między swoimi, ale w środku coś mnie morduje - jakieś przeczucie, niepokoje, sny albo bezsenność - tęsknota - obojętność - chęć życia, a w moment chęć śmierci - jakiś słodki pokój, jakieś odrętwienie, nieprzytomność umysłu, a czasem dokładna pamięć mnie dręczy. Kwaśno mi, gorzko, słono, jakaś szkaradna mieszanina uczuć mną włada.

tobiasz.jakubowski - Genesys4.2
Wysłaliśmy 10 tys. listów do Klientów Soho z propozycją przedłużenia umowy na numery komórkowe w pakiecie Orange Love dla Firm. Zachęcamy w nich do wyboru nowoczesnych smartfonów Huawei Mate 20 Lite dual SIM, Samsung Galaxy A50 dual SIM oraz Samsung Galaxy S10e 128GB dual SIM w atrakcyjnych cenach. Klientów zapraszamy do salonu i do kontaktu pod numerem 801 234 567.

tobiasz.jakubowski - Genesys4.1
Już od dziś, tj. 24 kwietnia na obszarach objętych regulacjami udostępniamy do sprzedaży dodatkowe, najwyższe opcje prędkości Światłowodu: -1Gb na sek dla oferty Orange Światłowód -900 Mb na sek dla oferty Biznes Pakiet Fiber. Opcje te były dotychczas dostępne na obszarach nieregulowanych. Uwaga, dla adresów z technologią MoCA, G FAST, wyniesiony ONT lub z infrastrukturą innych operatorów (model rBSA) najwyższą dostępną opcją prędkości FTTH będzie 300 Mb na sek.

Tobiasz Jakubowski - Test_Genesys 2.2
Od dziś Klient, któremu kończy się umowa Orange Love, może zostać z samą usługą telefon komórkowy. W tym celu musi podpisać Aneks, który spowoduje zmianę oferty na Plan Komórkowy i dezaktywację pozostałych usług w pakiecie. Pamiętaj! Najpierw próbuj utrzymać Orange Love - również w nowych ofertach Extra i Premium. Aby pozostawić sam telefon komórkowy, Klient podpisuje aneks do umowy na usługę w Planie Komórkowym.

Tobiasz Jakubowski - Test_Genesys3.0
Od dziś w ofercie światłowodowej z telewizją Klienci mogą kupić drugą i trzecią usługę Multiroom. Usługa jest dostępna dla nowych i obecnych Klientów w ofertach z telewizją tj. 3P, Love Standard, Extra oraz Premium. W ramach usługi Klient może wydzierżawić jeden z dekoderów: Sagemcom UHD 88 za 0 zł miesięcznie lub Samsung ICU 100 za 10 zł miesięcznie. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 1 zł,a opłata abonamentowa wynosi 10 zł miesięcznie.

tobiasz.jakubowski - Test Genesys 2.0
Trwa promocja "Premia Samsung Note 9" - dotyczy jednoosobowych działalności gospodarczych i Klientów indywidualnych. W ramach akcji Klienci mogą otrzymać aż 500 zł premii za zakup Samsunga Galaxy Note 9. Warto wykorzystać to w rozmowie handlowej z Klientem i przekonać go do zakupu telefonu.

tobiasz.jakubowski - Test Gen 1.6
Dzięki pozyskaniu od nich zgody ("Wyrażam zgodę na otrzymanie regulaminów i cenników związanych z zamawianymi usługami wyłącznie w formie elektronicznej w formacie pdf na wskazany przeze mnie adres e-mail.") i wysyłce regulaminów i cenników w formie elektronicznej ograniczamy ilość wydruków - dbamy o środowisko oraz oszczędność energii i papieru!

tobiasz.jakubowski - Test Gen 1.5
Klienci, którzy posiadają aplikację mobilną Mój Orange otrzymają (na 160-150 dzień przed końcem umowy) zaproszenie do Quizu. Za wypełnienie Quizu można zyskać +2 GB oraz możliwość przedłużenia umowy z rabatem - 10 zł miesięcznie. na Plan Optymalny lub Wzbogacony. Promocyjne GB można odebrać po wysłaniu SMS-a z kodem który pojawi się w aplikacji Mój Orange, na ostatnim kroku. Quiz będzie dostępny do 21.03.2019 r. Pakiet GB jest jednorazowy i ważny 14 dni od dnia aktywacji.

tobiasz.jakubowski - Test Gen 1.4
Od 18 marca br. wraz z ofertą Love Standard Klient otrzyma telefon Huawei Y5, natomiast do oferty Love Extra lub Premium telefon Huawei Y6. W ramach sprzedaży oferty Love Standard Klient nie otrzyma prezentu jeśli: -migruje z Love 2U do Love Standard -utrzymuje Love 4U w ramach Love Standard -migruje (dwukrokowo) z Love 4U (z TV w technologii DTH) do Love Standard VDSL lub Światłowód -posiadane usługi Internetu i Plan Komórkowy łączy kupując Love Standard.

tobiasz.jakubowski - Test Gen 1.3
Pamiętasz, że w każdej chwili możesz sprawdzić w OMNI status wprowadzonych zamówień na e-umowę? Klient ma 48h na zawarcie e-umowy. Jeśli tego nie zrobi od razu, to po 12 godzinach wysyłany jest do Klienta SMS przypominający. Jeżeli po 24h Klient nadal nie potwierdzi e-umowy warto skontaktować się z Klientem ponownie, przypomnieć o sposobie postępowania i niezbędnych czynnościach jakie musi wykonać.