Recent comments

David Foster Wallace
Wow, that's, like, so grunge, dude.

Typer
So are the quotes that aren't quotes.

exurb1a
Thats nice

Kazuki Fujisawa
life is unfair. but god is not

Kazuki Fujisawa
So if life isn't fair to everybody, doesn't that make it fair ???

More

Quotes

Add a new quote

Recent quotes - Best quotes - Worst quotes -

N A
Toomas Hendrik Ilves
Küsimus on ju lihtne: kas jääda väikeseks kalaks globaalmajanduse toitumisahelas või saab meist midagi enamat? Vanu asju uuesti või isegi veidi teisiti tehes me end uute tagasilöökide vastu ei kaitse.

Anton Hansen Tammsaare
Sõber mõtleb ikka, nagu sugulanegi, et temal on oma sõpruse või suguluse tõttu õigus midagi saada. Aga sa tead isegi, et niipea kui inimesed jõuavad õiguseni, siis pole rusikad enam kuigi kaugel. Sellepärast annan sulle nõu: kui tahad kellegagi sõbraks jääda, siis ära otsi temalt kunagi abi ega laena temalt raha.

N A
Anton Hansen Tammsaare
Milline kirg tappa istub inimeses, olgu see kirg sihitud inimese enda või tema mõtete vastu. Nõnda on see kestnud juba aastatuhandeid ja ikka kõneleb ajalugu ülistavalt rahvastest ja inimestest, kes on tapnud mõne teise rahva, mõne teise inimese või kes on hävitanud ja naeruvääristanud mõne teise rahva elumõtte, teise inimese mõtte.

Anton Hansen Tammsaare
Ma usun neid ridu kirjutades üsna kindlasti, et ma armastasin Teid juba enne meie tutvumist, ainult et ma veel ei teadnud, et just Teie see olete, keda ma armastan.

Anonüümne
Kui mul oleks Mu oma maailm, oleks kõik rumalus. Mitte miski poleks selline nagu praegu. Kõik oleks selline nagu ta pole. Mis ta ka poleks, ei oleks ta see, ja mida ta olla ei tohiks, see ta just oleks.

N A
Anonüümne
Ma olen isekas, kannatamatu ja veidi ebakindel. Ma teen vigu, ma väljun kontrolli alt ja aeg-ajalt on minuga raske toime tulla, aga kui sa mu halvimate külgedega hakkama ei saa, siis põrgupäralt sa ei vääri mu parimaid külgi!

N A
Anonüümne
Kui ma saaksin sulle sünnipäevaks terve maailma kinkida, teeksin ma seda, koos ookeani täis delfiinidega ja kõrbetega, mis laiuvad kümnete tuhandete kilomeetrite kaugusele. Pakiksin ta vikerkaarde ja kaunistaksin säravate tähtedega.

Oscar Wilde
Küll see armastus on ikka tobe! See pole pooltki nii kasulik kui loogika, sest see ei tõesta midagi, see tõotab alati igasuguseid asju, mis täide ei lähe, ning paneb uskuma asjadesse, mis tõele ei vasta.

N A
Fred Rogers
Armastus on kui lõpmatus. Sul ei saa olla rohkem ega vähem lõpmatust ning sa ei saa võrrelda kaht asja veendumaks, et need on võrdselt lõpmatud. Lõpmatus lihtsalt on, ning selline on minu arvates ka armastus.

N A
John Fowles - Maag
Ükskord palju hiljem ma mõistsin, miks mõned mehed, näiteks võidusõitjad ja teised nendetaolised muutuvad kiiruse narkomaanideks. Meie hulgas on inimesi, kes eales ei näe surma enda ees, vaid alati ainult selja taga: see varitseb igas peatumise ja järelemõtlemise hetkes.

N A
Victor Hugo - Hüljatud
Ülimaks õnneks elus on veendumus, et ollakse armastatud, armastatud iseenda isiku pärast, ütleme õigemini: armastatud, hoolimata iseenda isikust.

N A
Heinrich von Kleist
Usaldus ja austus on mõlemad armastuse alussambad, ilma milleta see ei saa püsida, sest ilma austuseta pole armastusel mingit väärtust ja ilma usalduseta mingit rõõmu.

N A
John Fitzgerald Kennedy
Tänu väljendamise juures peame meeles pidama, et tähtsad ei ole mitte väljaöeldud sõnad, vaid nende järgi tegutsemine.

Helen Keller
Need on mu sõbrad, kes mu elu kanga on kudunud. Tuhandel viisil on nad puudustest teinud kaunid eelised, ja võimaldanud mul kirkalt ja õnnelikult astuda minu kaotuse heidetud varju.

N A
Pam Brown
Üksinduses, haige olles, segaduses - ainuüksi teadmine sõprusest aitab vastu pidada, isegi siis, kui sõber on jõuetu aitama. Piisab sellest, et nad olemas on. Sõprust ei vähenda aeg ega kaugus, ei vangistus ega sõda, ei kannatused ega vaikus. Just neil hetkil kinnitab sõprus tugevamini juuri. Just neist hetkist puhkeb ta õide.

N A
Benjamin Disraeli
Ära kunagi palu vabandust selle eest, et näitasid oma tundeid. See tähendaks tõe pärast andeks palumist.

René Descartes - Discours de la Methode
Kui sa oled tõeline tõeotsija, siis pead sa, nii palju kui võimalik, vähemalt korra oma elus kõik kahtluse alla seadma.

N A
Mehed Ei Nuta
Sanatoorium... Sanatoorium see on puhkus, baar, naised, muusika! Mina olen täiesti terve mees ja tahan seda kõike saada!

N A
Forrest Gump
Minu ema ütles tihti, et elu on nagu karp šokolaadi - kunagi ei või teada, mis sealt saada võid.