Recent comments

Jami Spears
'different' should be typed as 'differently'. Otherwise, damn good quote

inelegancies on tumblr
Wow - this is one terriblyly long, run-on sentence. Let's use some punctuation people!

Anonymous
'for there is many but only can be judged' doesn't make sense

Big Easy
exactly

Anonymous
you fancy yourself as being qute clever @emocultleader - I assure you, you're not

More

Quotes

Add a new quote

Recent quotes - Best quotes - Worst quotes -

N A
Tobiasz Jakubowski - Test_Genesys 2.2
Od dziś Klient, któremu kończy się umowa Orange Love, może zostać z samą usługą telefon komórkowy. W tym celu musi podpisać Aneks, który spowoduje zmianę oferty na Plan Komórkowy i dezaktywację pozostałych usług w pakiecie. Pamiętaj! Najpierw próbuj utrzymać Orange Love - również w nowych ofertach Extra i Premium. Aby pozostawić sam telefon komórkowy, Klient podpisuje aneks do umowy na usługę w Planie Komórkowym.

N A
Tobiasz Jakubowski - Test_Genesys3.0
Od dziś w ofercie światłowodowej z telewizją Klienci mogą kupić drugą i trzecią usługę Multiroom. Usługa jest dostępna dla nowych i obecnych Klientów w ofertach z telewizją tj. 3P, Love Standard, Extra oraz Premium. W ramach usługi Klient może wydzierżawić jeden z dekoderów: Sagemcom UHD 88 za 0 zł miesięcznie lub Samsung ICU 100 za 10 zł miesięcznie. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 1 zł,a opłata abonamentowa wynosi 10 zł miesięcznie.

N A
tobiasz.jakubowski - Test Genesys 2.0
Trwa promocja "Premia Samsung Note 9" - dotyczy jednoosobowych działalności gospodarczych i Klientów indywidualnych. W ramach akcji Klienci mogą otrzymać aż 500 zł premii za zakup Samsunga Galaxy Note 9. Warto wykorzystać to w rozmowie handlowej z Klientem i przekonać go do zakupu telefonu.

tobiasz.jakubowski - Test Gen 1.6
Dzięki pozyskaniu od nich zgody ("Wyrażam zgodę na otrzymanie regulaminów i cenników związanych z zamawianymi usługami wyłącznie w formie elektronicznej w formacie pdf na wskazany przeze mnie adres e-mail.") i wysyłce regulaminów i cenników w formie elektronicznej ograniczamy ilość wydruków - dbamy o środowisko oraz oszczędność energii i papieru!

tobiasz.jakubowski - Test Gen 1.5
Klienci, którzy posiadają aplikację mobilną Mój Orange otrzymają (na 160-150 dzień przed końcem umowy) zaproszenie do Quizu. Za wypełnienie Quizu można zyskać +2 GB oraz możliwość przedłużenia umowy z rabatem - 10 zł miesięcznie. na Plan Optymalny lub Wzbogacony. Promocyjne GB można odebrać po wysłaniu SMS-a z kodem który pojawi się w aplikacji Mój Orange, na ostatnim kroku. Quiz będzie dostępny do 21.03.2019 r. Pakiet GB jest jednorazowy i ważny 14 dni od dnia aktywacji.

tobiasz.jakubowski - Test Gen 1.4
Od 18 marca br. wraz z ofertą Love Standard Klient otrzyma telefon Huawei Y5, natomiast do oferty Love Extra lub Premium telefon Huawei Y6. W ramach sprzedaży oferty Love Standard Klient nie otrzyma prezentu jeśli: -migruje z Love 2U do Love Standard -utrzymuje Love 4U w ramach Love Standard -migruje (dwukrokowo) z Love 4U (z TV w technologii DTH) do Love Standard VDSL lub Światłowód -posiadane usługi Internetu i Plan Komórkowy łączy kupując Love Standard.

tobiasz.jakubowski - Test Gen 1.3
Pamiętasz, że w każdej chwili możesz sprawdzić w OMNI status wprowadzonych zamówień na e-umowę? Klient ma 48h na zawarcie e-umowy. Jeśli tego nie zrobi od razu, to po 12 godzinach wysyłany jest do Klienta SMS przypominający. Jeżeli po 24h Klient nadal nie potwierdzi e-umowy warto skontaktować się z Klientem ponownie, przypomnieć o sposobie postępowania i niezbędnych czynnościach jakie musi wykonać.

Lauren Miller - Aplikacja
Głos szeptał, żebym się nie martwiła, chociaż rozsądek mówił, że powinnam. Namawiał mnie, żeby zwolnić, kiedy akurat się spieszyłam; żebym była miła, gdy pałałam złością; żeby słuchać, gdy rozpaczliwie chciałam, by to mnie słuchano.

Polska mądrość
Jak cię widzą, tak cię piszą. Gdyby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała. Gdyby kózka nie skakała, to by smutne życie miała. Swój ciągnie do swojego.

aleksandra wilgosiewicz - Smart Care
Orange Smart Care Premium to: 31 dni bezpłatnego korzystania z usługi, a po okresie promocyjnym koszt usługi tylko 15,99zł z VAT, naprawa wszystkich uszkodzeń mechanicznych telefonu niezależnie od tego, czy wyświetlacz uległ uszkodzeniu czy nie, całościowe usuwanie skutków zalania wodą oraz 1 naprawa rocznie bez limitu kwotowego = brak konieczności dopłacania do naprawy przez Klienta.

tobiasz.jakubowski - Test Gen 1.2
Klient ma 48h na zawarcie e-umowy. Jeśli tego nie zrobi od razu, to po 12 godzinach wysyłany jest do Klienta SMS przypominający. Jeżeli po 24h Klient nadal nie potwierdzi e-umowy warto skontaktować się z Klientem ponownie, przypomnieć o sposobie postępowania i niezbędnych czynnościach jakie musi wykonać.

N A
aleksandra wilgosiewicz - TESTY
Dawno już zapomniał o ludziach w pelerynach, kiedy nagle natknął się na nich tuż obok piekarni. Zmierzył ich gniewnym spojrzeniem. Nie bardzo wiedział dlaczego, ale budzili w nim niepokój. W tej grupce również szeptano o czymś z ożywieniem, ale nie zauważył, by ktoś miał w rę­ku puszkę do zbierania datków. Dopiero kiedy wyszedł ze sklepu, niosąc torbę z wielkim kawałem ciasta z orzechami, usłyszał strzępy rozmowy.

aleksandra wilgosiewicz - TESTY
Teraz to już z pewnością Gandalf' - pomyślał Bilbo i sapiąc pomknął przez tunel. Ale to nie był Gandalf, tylko dwóch krasnoludów. Obaj mieli niebieskie kaptury, srebrne pasy i żółte brody, a każdy dźwigał worek z narzędziami i łopatę. Skoczyli w drzwi natychmiast, gdy je Bilbo otworzył - on wszakże już się temu wcale nie dziwił.

Biologia - Neuron
Neuron, komórka nerwowa - rodzaj elektrycznie pobudliwej komórki budującej układ nerwowy ssaków, zdolnej do przetwarzania i przewodzenia informacji w postaci sygnału elektrycznego. Najwięcej znajduje się w ośrodkowym układzie nerwowym w skład którego wchodzi mózgowie oraz rdzeń kręgowy. Składa się z ciała komórki (perikarion) i odchodzących od niego wypustek: aksonu i dendrytów, zakończonych synapsami (umożliwiające połączenie z innymi neuronami).

tolkien - Hobbit
Gandalf tymczasem wciąż jeszcze stał za drzwiami i śmiał się dość długo, chociaż cichutko. Po chwili podszedł bliżej i ostrzem laski wyskrobał na pięknych, zielonych drzwiach frontowych hobbita jakiś dziwaczny znak. Odszedł potem, w tym samym momencie, gdy Bilbo, kończąc drugi kawałek ciasta, nabrał przeświadczenia, że bardzo sprytnie wymigał się od wszelkich przygód.

aleksandra wilgosiewicz - TESTY
Civril odbił się plecami od straganu, przeskoczył padającego Nohorna, zaatakował z półobrotu, oburącz, nie trafił, momentalnie odskoczył. Nie poczuł uderzenia, nogi ugięły się pod nim dopiero, gdy po odruchowej paradzie usiłował przejść od finty do kolejnego ataku. Miecz wypadł mu z ręki przeciętej po wewnętrznej stronie, powyżej łokcia. Upadł na klęczki, potrząsnął głową, chciał wstać, nie zdołał. Opuścił głowę na kolana, tak zamarł w czerwonej kałuży, wśród porozrzucanej kapusty, obwarzanków i.

ALEWIL - TESTY
Klient może wybrać jeden z 3 planów taryfowych: STANDARDOWY, OPTYMALNY, WZBOGACONY - Do wybranego planu taryfowego Klient może dobrać nieograniczoną liczbę planów z abonamentem od 39,99 zł - Na każdy kolejny plan Klient otrzyma rabat 20 zł od abonamentu - Liczba kart zależy od indywidualnych limitów kredytowych - Do każdego nowego planu można dobrać telefon na raty - Możliwość dobrania dodatkowych planów w dowolnym momencie trwania umowy.

tobiasz.jakubowski - Test Gen 1.1
PLANY KOMÓRKOWE DUET ORAZ PLAN RODZINNY - Klient może wybrać jeden z 3 planów taryfowych: STANDARDOWY, OPTYMALNY, WZBOGACONY - Do wybranego planu taryfowego Klient może dobrać nieograniczoną liczbę planów z abonamentem od 39,99 zł - Na każdy kolejny plan Klient otrzyma rabat 20 zł od abonamentu - Liczba kart zależy od indywidualnych limitów kredytowych - Do każdego nowego planu moża dobrać telefon na raty - Możliwość dobrania dodatkowych planów w dowolnym momencie trwania umowy.

tobiasz.jakubowski - Test Gen 1
Proszę pamiętać, że abonament wynosi 39,99 zł a rata 40,00 zł. Proszę pamiętać, że przy odbiorze musi Pan mieć dwie kopie dodatkowego dokumentu, a w Pana przypadku ustaliliśmy, że będzie to faktura za energię elektryczną. W ramach wybranego abonamentu otrzymuje Pan Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w kraju i UE, nielimitowane SMS-y I MMS-y do wszystkich sieci w kraju i UE, pakiet danych do wykorzystania w kraju aż 10 GB.

Johann Wolfgang von Goethe - Cierpienia młodego Wertera
Ulegamy pierwszemu wrażeniu, a leży to już w naturze człowieka, że da w siebie wmówić rzeczy najcudaczniejsze. Owo pierwsze wrażenie wżera się jednak tak silnie w naszą duszę, że odnosimy się niechętnie do tego, kto stara się je wymazać i usunąć.